Wykwalifikowana kadra

Jakość obsługi

Kompleksowość napraw

Terminowość usług

Profesjonalny sprzęt

Renoma na rynku

Mechanik samochodowy jest jak lekarz. Doskonale wiemy jak ważne jest, aby móc zwrócić się ze swoim autem do ludzi, których kompetencjom i doświadczeniu można zaufać. Dlatego też przykładamy wielką uwagę do tego, aby dostarczać usługi najwyższej jakości i dbamy o profesjonalne doradztwo i jasną komunikację z klientem na każdym etapie procesu naprawczego. Robimy zawsze tylko i aż to, na co umówiliśmy się z klientem.

Rzetelność

Jak nikt inny, zdajemy sobie sprawę, że samochody mogą pełnić w Twoim życiu ważną rolę. Bez względu na to czy potrzebujesz swojego auta do załatwiania spraw służbowych czy też wybierasz się właśnie w podróż ze swoją rodziną, szanujemy Twój czas i jesteśmy z góry przygotowani na większość problemów, z którymi do nas przychodzisz. O ile nie wydarzy się trzęsienie ziemi, zawsze dotrzymujemy umówionych terminów.

Terminowość

Samochód jest bardzo skomplikowanym tworem, w którym wszystko musi funkcjonować idealnie, aby jego użytkowanie nie sprawiało problemów. Dlatego właśnie zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy podchodzą do problemów wszechstronnie i precyzyjnie. Naszym zadaniem jest doradzić klientowi co trzeba zrobić, żeby możliwie niskim kosztem rozwiązać problem i pewnie poruszać się sprawnym autem przez kolejne lata.

Kompleksowość

Decydując się skorzystać z usług naszej firmy, powierzasz swój samochód w ręce profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Nasz zespół składa się z ludzi, których łączy pasja do motoryzacji i którzy poświęcili tej pasji całe swoje zawodowe życie. Kochamy samochody i szanujemy ludzi, do których należą, dlatego kierujemy się zasadą, że jakość jest absolutnie kluczowa. Powierzając nam pod opiekę swój pojazd, możesz być pewny, że dołożymy wszelkich starań, aby jazda nim była zawsze bezpieczna i komfortowa.

Zapraszamy do naszego serwisu! Sprawdź jak to jest doświadczać w pełni radości podróżowania swoim autem, nie przejmując się nieustannie o jego stan techniczny.

ul. SZPITALNA 73G, 05-091 ZĄBKI KRS: 0000818203 NIP: 1251701203 REGON: 385058538